За статистикою МНС, саме в новорічні дні кількість екстренних викликів зростає

Виною тому – неправильне поводження з піротехнікою та нехтування правилами протипожежної безпеки. Щоб попередити надзвичайні ситуації, працівники рятувальної служби вирішили нагадати населенню про небезпеку та правила поводження з вогнем.

Ці прості правила знають навіть діти.

/Бліци

– Не можна бенгальські біля ялинки, не можна сірники біля ялинки, не можна папір біля ялинки, якщо там якість вогні є, бо може ялинка загорітися

– Не можна ставити ялинку біля газової плити, не можна гірлянди саморобні ставити

– Не потрібно сувати пальці в розетку і торкатися електроприлади мокрими руками

– Не потрібно перенапрудувати розетки і лізти мокрими руками до розетки/

На жаль, дотримуються цих правил далеко не всі. Особливо пильність громадян зменшується в окремі періоду року, говорять у Міністерстві надзвичайних ситуацій.

/Вадим Рудь, начальник Полтавського міського відділу МНС

Як показує статистика, у період масових святкувань, зокрема, новорічних свят, кількість викликів пожежно-рятувальних підрозділів за сигналом «тривога» збільшується/

Небезпечна пора наближається, і, щоб попередити її можливі погані наслідки, МНСники у період новорічних свят та взагалі пішли у народ із пропагандою правильного поводження з вогненебезпечним приладдям: ялинковими гірляндами, піротехнікою. Озброївшись наочною агітацією та фільмами про протипожежну безпеку, рятувальники відвідали школи та дитячі садочки міста. Нагадали про зимову небезпеку і мешканцям приватного сектору, адже, за даними МНС України, у житловому секторі саме в приватних будинках стається найбільша кількість пожеж.

Такі рейди-попередження – традиційні, і проводяться рятувальниками по кілька разів на рік.

Стрічка новин