Дискотека 80-х не по телебаченню, а у нашому місті

Прооект «Справжніх хітів 80-х» розважає полтавців вже майже рік. У п'ятницю у фешн-клабі «Подіум» для поціновувачів музики тієї епохи провели черговий захід – все принагідно до Нового Року. Побувала там і наша знімальна група.

Вже майже рік полтавців розважає «Справжня дискотека 80-х». Тут не обмежуються тільки танцями, обов'язкове й ідеологічне наповнення, компанії по столиках і, звісно, цікаві розважальні конкурси. Організатори говорять: ідея літала у повітрі довгий час, адже людям середнього і старшого віку нині у місті фактично нікуди піти відпочити. А так одним пострілом 2-х зайців вбили: і гарний відпочинок створили, і дали змогу відвідувачам поринути у час тієї епохи.

/Юрій Бойко, директор рекламної агенції «БОЙКО», співорганізатор Дискотеки 80-х

Була тематична програма, це прийшло із початку 80-х років, коли комсомол вимагав якогось певного ідеологічного навантаження на кожній дискотеці. Тобто, не можна було просто танцювати, тим паче – під зарубіжну музику. Тому ми зараз знову повернулись до того формату. На початку – невеличка тематична програма. І знаєте, це вже у нас 8-ма дискотека, ми проводили і до 23 лютого, і до 8 березня/

Серед найцікавіших заходів, проведених у цьому році, – Диско у стилі СРСР. Тоді, говорять організатори, все продумали до найменших дрібниць, навіть лозунги зробили – надалі обіцяють повторювати.

/Олег Година, співорганізатор Дискотеки 80-х

Тут збираються ті люди, які колись ходили на дискотеки, які колись полюбляли дискотеки і ті, які любили ту музику, яка звучить і сьогодні. І знаєте, першу дискотеку, яку ми проводили, і люди прийшли, які не бачились 30 років/

Цей святковий захід зробили 100% новорічним. Танцювальна програма хітів 80-х, кращі номери від музиканта Олега Шеременка і кращих танцювальних колективів міста. У відвідувачів – новорічні костюми і, звісно, куди ж без Діда Мороза та Снігуроньки. Вони і подарунки принесли, і розважальну програму провели. Враження від побаченого та почутого у відвідувачів – виключно позитивні.

/Бліци

- Подобається атмосфера, музика

- Захоплення, гарні враження, радість

- Ми вже вдруге тут і повернемось знову

- Молодість, найкращі спогади, найкращі роки

- Це спогади, це молодість, це та музика, це спілкування із друзями - все класно/

Дискотека 80-х продовжує впевнено крокувати Полтавою і збирати своїх друзів. Інформацію про наступні вечори відпочинку можна отримати на сайті дискотеки або у рекламній агенції «БОЙКО».

Стрічка новин