Подарунки – всі за списком, як просили у Діда Мороза

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Це про чотирьох хлопчиків і чотирьох дівчат, які відомі у Полтаві як малеча єдиного у місті будинку сімейного типу. Вже традиційно головному новорічному чарівнику допомогли із врученням подарунків голова фонду «Полтавська родина» Андрій Матковський і «Жіноча рада».

До цих дітей Андрій Матковський і Фонд «Жіноча рада» приїздять кожного року у передноворічні дні. І традиційно, вже не гості, а друзі єдиного у місті будинку сімейного типу, створеного в 2008 році за ініціативи мера та депутатів попереднього скликання, прийшли не без подарунків. Дорослі говорять: просто допомогли Діду Морозу здійснити його місію – передати подарунки родині Требухів. Напередодні улюблених свят хлопці та дівчата написали листа головному чарівнику. У якості помічників Діда Мороза – Андрій Матковський із дружиною, які втілили в життя заповітні мрії дітей. Для дівчат – великі ляльки і вишукана сумочка. Для хлопців – комп'ютерні аксесуари, МР3-плеєр і набір фарб із полотном – кожному за вподобаннями. На додачу – фрукти і десерт від готельно-ресторанного комплексу Палаццо» – святковий торт.

/Андрій Матковський, голова фонду «Полтавська родина»

Ми завжди із задоволенням приходимо до дітей. У цьому будинку завжди сімейна, тепла атомсфера. І подивіться на усміхнені обличчя дітей. Звичайно, всі діти полюбляють подарунки і полюбляють новорічні свята саме за те, що є подарунки і можна у Діда Мороза попросити те, що ти хочеш. Звичайно, хочеться, щоб всі діти у нашому місті на Новий Рік були із подарунками і отримали саме ті подарунки, які вони замовляли Діду Морозу. І я думаю, що завдання дорослих – і допомагати, і сприяти Діду Морозу/

Гості говорять: головне для них – побачити усмішку на обличчі у дитини і віра у те, що чудеса є і Дід Мороз існує. Плюс до цього – виховання у повноцінній родині, в якій головні критерії виховання – любов до дітей.

/Ольга Требух, багатодітна мати

Скільки ми живемо, і ми навчаємось, і діти навчаються – це процес, це не можна казати, що ось такий метод і це дієво. В кожному віці ми один метод використовуємо, інший. Ну основний – це любов/

За цей рік, розповідають батьки багатодітної родини, багато чого змінилось. Троє дітей пішли до першого класу, дівчата по господарству почали більше допомагати мамі, а хлопці – на городі батькові. У нагоді, говорить родина Требухів, став і минулорічний подарунок фонду «Полтавська родина».

/Борис Требух, багатодітний батько

Він тут у селі дуже потрібний. Тут іноді не буває світла. Тож такий подарунок дуже став у нагоді – генератор/

Малеча теж не залишилась у боргу, тож влаштувала імпровізоване свято у вигляді читання віршів.

/Андрій Матковський, голова фонду «Полтавська родина»

Я дуже радий, що у нас була така можливість створити чудовий будинок сімейного типу у місті Полтава, і ми планували створювати такі будинки кожного року по одному, і в принципі, були спонсори, були люди, які готові були брати в цьому участь/

Нинішня ж влада не продовжує традиції своїх попередників. Не дивлячись на те, що є багато бажаючих, у Полтаві ця програма продовження не отримує.

І батьки родини Требухів говорять: вони тільки раді агітувати людей, аби ті брали малечу до себе у сім'ї. Чужих дітей, переконують, не буває.

/Борис Требух, багатодітний батько

Серед наших знайомих є ті, хто хоче взяти дітей. Ну створити будинок сімейного типу чи усиновити. Серед наших знайомих такі люди є/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію