У підвал за консервацією – тільки в гумових чоботах

Так невесело жартують мешканці будинку по вулиці площа Павленківська, 14. Говорять: фактично тридцять років потерпають від смороду і засилля комарів. Оббивали пороги комунальників і погрожували ЖЕДу телебаченням. Майстри приїхали, воду відкачали, однак, не всю. Слухала думки обох сторін Крістіна Криженко.

І взимку, і влітку – запах нечистот і комарі, ось так і живемо, жаліються мешканці 14-го будинку, що по вулиці площа Павленківська.

/Галина Шиндарьова, мешканка будинку по вулиці площа Павленківська,14

Навіть ось тут є запах, і у вікна все йде/

Із початком кожного опалювального сезону – загроза затоплення підвалу.

/Людмила Саєнко, мешканка будинку по вулиці площа Павленківська,14

Із 78 року постійно такі проблеми. У нас так завжди - вода і комарі, а звідти запах. А все через те, що коли спускають воду, не виводять її, а спускають одразу у підвал/

Цьогоріч, продовжує жінка, воду спускали п'ять разів. Тож результат затопленого підвалу не примусив себе довго чекати.

/Людмила Саєнко, мешканка будинку по вулиці площа Павленківська,14

Багато було води, у людей у підвалах банки плавали, картопля плавала/

Цього тижня, говорять мешканці, пригрозили комунальникам телебаченням, і у вівторок машина таки приїхала. Однак, воду відкачали лише з 2-х підвалів, а у третьому нечистоти так і стоять «по кісточки». А відповідний запах – по всьому будинку. Очільник 7-го ЖЕО у телефонній розмові пояснив: так, проблема із цим будинком існує. Однак, винними у цій ситуації себе не вважають, і пояснюють: каналізація забилась не через непрофесійність, а через... жіночу спідню білизну, яка і забила трубу. Нині роботи по будинку не завершені. У наступний понеділок туди має виїхати бригада і обробити підвали хлорним розчином.

Стрічка новин