Сьогодні, 23 грудня, своє професійне свято відзначають енергетики

Нагородження та привітання працівників Публічного акціонерного товариства «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» з нагоди свята бачили наші кореспонденти.

Працівники ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» 23 грудня відзначають своє професійне свято – День енергетика. З нагоди свята усіх працівників «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» привітав голова Правління підприємства Євген Засіменко. Керівник відзначив, що надійне і безперебійне функціонування всієї енергетичної системи Полтавської області можливе тільки завдяки згуртованій роботі колективу.

/Євген Засіменко, голова Правління ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

Виключно завдяки тому, що ми всі разом стояли плече-до-плеча, що кожен електрик і конролер стояв поруч із директором, кожен водій і кожен бухгалтер стояли плечем-до-плеча із головою Правління, ми змогли вистояти/

Кращих енергетиків підприємства нагородили почесними грамотами. Серед нагороджених – і Микола Москаленко, він отримав Подяку голови правління та нагрудний «Знак Пошани» – найвищу відзнаку трудової доблесті товариства. Подяку, вважає, отримав заслужено: на підприємстві пропрацював 41 рік.

/Микола Москаленко, старший майстер виробничої дільниці служби ліній електропередач 35 кВ ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

Після служби в армії приїхав у Полтаву влаштовуватися на роботу і потрапив до «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». 23 лютого 1971 р. я почав, з цього року працюю, спочатку працював електромонтером 7 років, потім – майстром, зараз – старшим майстром працюю/

Свого часу зробив свій вибір на користь «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» іще один з працівників, відтепер «Заслужений енергетик України».

/Володимир Дємідов, електрослюсар по обслуговуванню засобів автоматики і вимірювальної техніки Кременчуцької ТЕЦ

Ще у дитинстві захоплювався паяльником, а на підприємство потрапив випадково/

У святковий день енергетиків розважали творчі колективи та гурт «Краяни», вітали із професійним святом представники керівних органів влади. В першу чергу, відзначали важливість та необхідність їх роботи для всіх галузей.

/Володимир Марченко, заступник голови Полтавської обласної ради

Є й інші рейтинги, на які впливає ваша робота. Ми входимо у п'ятірку кращих областей нашої держави, і в цих наших успіхах, безумовно, велика складова вашої праці, за що ми вам дуже вдячні/

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Я хочу побажати вам, щоб доля кожного з вас була щедра на любов і добро, і нехай у кожному вашому домі панує щастя/

Стрічка новин