Починаємо святкувати!

З допомогою Діда Мороза та Снігуроньки, ігор та привітань минають передноворічні дні. Свят вистачає на все місто. На кількох із них цього дня побували й наші журналісти.

В Яківцях сьогодні офіційно відкрили свою ялинку. Тут давні знайомі – адміністрація державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» і учнівський склад тутешньої 24-ї школи – влаштовують своє свято.

/Наталія Білан, директор Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви»

Заходів, які ми проводимо, – їх дуже багато. У нас навіть укладений такий договір про співробітництво, і в тому числі, звичайно, і в Новий Рік традиційним є відкриття ялинки/

В рамках заходу – традиційні зимові загадки і пісні на новорічну тематику.

Звісно, не обійшлось без Діда Мороза та Снігуроньки. Тим часом в міському управлінні культури говорять: це – лише частина із запланованого.

/Лариса Кречко, начальник управління культури Полтавського МВК

Кожен заклад культури – бібліотеки, музеї, клубні заклади – готують свої новорічні ранки для дітей, для дітей пільгових категорій, в рамках яких передбачено вітання Снігуроньки та Діда Мороза і вручення подарунків/

У «Поля Полтавської битви» – свої плани на свята.

/Наталія Білан, директор державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви»

Музей буде продовжувати свою роботу, і що, на мою думку, буде цікавим – це проведення тематичних заходів, які у нас є: про Україну, Росію та Швецію/

Організатори підсумовують: для малечі будуть старатися і надалі. Головне, аби у тих було бажання прийти.

Крістіна Криженко

Напередодні Нового року Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді завітав до вихованців загальноосвітньої школи-інтернату №2. Причиною візиту стало прагнення подарувати дітям справжнє новорічне свято. Для учнів старших класів цей день перетворився на казку про Попелюшку. З самого ранку з дітьми працювали косметологи, візажисти та дизайнери, які вбирали дівчат, роблячи з них маленьких леді, а з хлопців – справжніх джентельменів. Вечір пройшов у ритмі вальсу. Для вихованців інтернату виступили найталановитіші творчі колективи міста, а згодом і самі школярі закружляли зі своїми партнерами у ритмі вальсу. Після танців класичних розпочалась новорічна дискотека, де вже кожен міг танцювати, як йому подобається. Не обійшовся вечір і без цікавих конкурсів та вікторин. І, звісно ж, під Новий рік діти не залишились без подарунків.

Віталій Артамонов

Новорічний ранок пройшов сьогодні і у навчально-виховному комплексі №10.

У залі, прикрашеному гірляндами та мішурою, звичайно, незмінний атрибут свята – ошатна ялинка. А навколо діти, всі, як один, вбрані у карнавальні костюми: тут є і білочки, і жар-птиця, і ялинки, і султан з цілим гаремом східних красунь. І, звичайно, символ наступаючого 2012 року – дракон.

Решта дітей також підготували сюрпризи для батьків та найочікуванішого гостя свята Діда Мороза – творчі номери. Маленькі, але дуже талановиті і старанні вихованці дитячого садочку, розповідали вірші, співали пісні та танцювали. Після яскравих виступів Дід Мороз нарешті з'явився, і як годиться – не з порожніми руками. Окрім солодких подарунків він підготував дітям безліч цікавих завдань та конкурсів. А ще казковий дід приніс із собою гарний настрій для всіх присутніх батьків та щирі посмішки на обличчя дітей.

Свята тут завжди проходять весело – точно знає директорка закладу Ніна Джупій, яка привітала усіх присутніх із новорічними святами.

/Ніна Джупій, директор навчально-виховного комплексу №10

Хочу всіх привітати із Новим роком. Побажати здоров'я, успіхів і вам, і дітям. Наші діти дуже талановиті, і тому ми зустрічаємо це свято у радості/

Стрічка новин