27 сімей отримали свої нові квартири за програмою «Доступне житло»

Зведений будинок по вулиці Петровського, 29 Б здано в експлуатацію. На урочистому відкритті побувала і наша знімальна група.

Розпочате у 2007 році зведення будинку по вулиці Петровського, 29 Б завершено, і тепер мешканці, які чекали на свої квартири, вступають у права власників. Зробити вони це змогли не без участі в обласній програмі «Доступне житло». Голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко на введенні будинку в експлуатацію пообіцяв, що і в майбутньому ця програма діятиме і відповідно буде профінансована.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Ми будемо підтримувати і цей фонд, і «Житло на селі» за рахунок певних відрахувань з обласного бюджету. Будемо робити все, щоб ці програми були профінансовані/

Будинок зведений за програмою «Доступне житло» холдинговою компанією «Київміськбуд». Дана програма компанією реалізується лише перший рік, але вже має свої результати.

/Михайло Голиця, президент холдингової компанії «Київміськбуд»

В цьому році ми по цій програмі збудували 305 квартир у місті Київ і 46 – у регіонах, от якщо від 46 відняти 27, що збудовані в Полтаві, то це і буде результат. В Полтаві були найменші ціни за програмою 70 на 30 по 3,400 гривень/

Ця програма діятиме в Полтаві і надалі: 70% вартості житла сплачуватимуть мешканці, і 30% ціни квартири бере на себе держава. Представники фірми-забудовника пояснюють: будинок по вулиці Петровського, 29 Б за собівартістю вийшов ще й досить дешевий через те, що всі будівельні матеріали знаходились на території нашої області.

Стрічка новин