Відтепер отримати дозвіл на відкриття бізнесу буде простіше

В Полтаві відкрився єдиний дозвільний центр, що буде видавати дозволи на ведення малого та середнього бізнесу не тільки місцевим підприємцям, а й обласним бізнесменам. Більше про відкриття центру – у нашому наступному сюжеті.

Раніше, щоб отримати дозволи на відкриття об'єкту малого чи середнього бізнесу, підприємцю, аби отримати всі відповідні документи, потрібно було обійти цілий ряд дозвільних структур. Тепер все це можна зробити під одним дахом. У стінах Полтавського міськвиконкому відкрився єдиний обласний дозвільний центр. Тут, відповідно до затвердженого графіку, працюватимуть спеціалісти дозвільних структур, які видаватимуть документи не тільки місцевим підприємцям, а й мешканцям області.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Регіональні служби, які матимуть тут свої представництва, будуть надавати послуги для регіонального бізнесу. Я всіх вітаю з цим кроком. Це європейська практика, і тепер нам потрібно вдихнути життя в цей центр і щоб все це працювало в робочому режимі/

В цьому центрі працюватиме 7 міських та 17 регіональних дозвільних структур. Центр видаватиме 86 дозвільних документів: пожежної служби, Державтоінспекції, санітарно-епідеміологічної станції та багато інших. Проте, процедура отримання дозволу відтепер також змінена.

/Ольга Борисенко, заступник Полтавського міського голови

Всі ті дозвільні документи, які видавались регіональними дозвільними органами, зараз проходять через руки державних адміністраторів/

Відтепер підприємець має принести до центру повний пакет документів, які потребують затвердження, передати їх в руки державного адміністратора, а той, у свою чергу, перевіряє їх на відповідність законним нормам, а лише потім передає відповідним структурам. Загалом дозвільний центр планує видавати близько 80 тисяч різноманітних дозвільних документів в рік.

Стрічка новин