У Полтавському університеті економіки і торівлі провели черговий семінар

Цього разу – наукового спрямування. Про торгівлю у регіональному аспекті і майбутні форми співпраці говорили викладачі і студенти вишу спільно із керівниками установ – потенційними роботодавцями.

«Торгівля України: баланс інтересів освіти і практики. Регіональний аспект». Науково-практичний семінар, що провели у Полтавському університеті економіки і торівлі, присвятили саме цій темі. Це, зазначають викладачі вишу, – нова форма співпраці із підприємцями, вони ж – потенційні роботодавці випускників ПУЕТу.

/Наталія Тягунова, декан товарознавчо-комерційного факультету ПУЕТ

Питання це стоїть у нас в пріоритеті і ми працюємо над тим, аби студенти мали практичні уявлення про нинішню торгівлю/

Зокрема, в рамках семінару говорили і про можливість проходження практики студентами ПУЕТу безпосередньо на виробництві, аби випускники мали більш грунтовні знання. А загалом співпраця із роботодавцями у виші ведеться далеко не перший рік.

/Оксана Делія, проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ

У нас існує центр, який укладає угоди із виробниками, потужними підприємствами, банківськими установами про співпрацю на території нашої області і всієї України/

Товарознавчо-комерційний факультет – єдиний в Полтаві, який готує фахівців для сфери торговельного бізнесу за напрямом «Товарознавство і торгівельне підприємство».

/Наталія Тягунова, декан товарознавчо-комерційного факультету ПУЕТ

Наша задача на сьогодні – це максимально адаптувати студентів до умов торгівлі, які є у сьогоденні, щоб вони свої уявлення і практичні навички потім могли представити на практиці у роботі/

Завдання, яке перед собою ставить викладацький склад Полтавського університету економіки і торгівлі, – працювати на поглиблення практичної складової у навчальній роботі.

Стрічка новин