Юні художники Полтави знову звернулися до дорослої теми – сплати податків

У приміщенні Малої академії мистецтв сьогодні податківці нагородили переможців 1-го етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей». За нагородами на сцену вийшло понад тридцять кращих із кращих, усіх їх відзначили грамотами державної податкової інспекції у місті Полтава та цінними призами. На заохочення, зазначають податківці, не витратили жодної державної копійки – призами забезпечили спонсори.

Сто дев’яносто юних талантів міста, які створили упродовж року 160 художніх творів, 15 витворів декоративно-прикладного жанру та навіть 13 літературних творів, гідних публікацій у провідних українських виданнях, – такі підсумки 1-го етапу дитячого Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей». Жюрі у складі податківців, митців, журналістів та громадськості розподілило призові місця за двома віковими категоріями у кількох номінаціях – без подарунка не залишився ніхто. Наступного року цей конкурс в Україні відбуватиметься вдесяте. Мета протягом всього періоду існування залишається незмінною – виховання сумлінного платника податків, усвідомлення з дитячого віку, що податки – це благополуччя кожного громадянина, від маленького до великого.

/Ілля Охотнік, учень Полтавської гімназії №17

Податки – це коли заощаджують для різних лікарень гроші, майстерень, коли люди здають гроші, щоб інструменти, наприклад, у майстерні були, й вона щось хороше для людей робила/

Податківці вкотре реалізували свою виховну мету, а діти продемонстрували здобуті навички. Ймовірно, усі ці юні таланти у майбутньому будуть законослухняними платниками податків, сьогодні ж вони просто творять й живуть у своїх дитячих мріях, де навіть серйозні дорослі речі сприймаються у рожевих оптимістичних кольорах.

/Софія Плескач, призерка конкурсу

Я дуже люблю смішариків і мені здається, що вони теж можуть бути хорошими платниками податків/

/Василь Храмов, заступник начальника ДПІ у м.Полтава

Про податки говорити ніколи не зарано. А тим більше малювати, адже у цей процес включаються, окрім дітей, й вчителі, батьки, фактично уся сім’я. Бачення дітей у малюнках – це бачення питання їхніми батьками, бабусями, а також педагогічними працівниками, які працюють з цими дітьми/

Стрічка новин