Після довгоочікуваного ремонту даху у будинку по вулиці Фрунзе, 8 покрівля не протікала цілих 2 дні

Знову дощ, і знову зі стін та даху капає. Все б, може, й нічого, але вода потрапляє до електрощитової. Як робили ремонт і коли мешканцям тепер чекати наступного, дізнавалася Альона В'язнікова.

Перший дощ чи талий сніг, і у 2 під'їзді будинку по вулиці Фрунзе, 8 треба діставати парасольку. Протікаюча покрівля створює мешканцям безліч проблем, і головна з них – те, що вода з даху заливає електрощитову.

/В'ячеслав Єрмачков, мешканець будинку по вул.Фрунзе, 8

Тільки навесні цього року у нас до того все протекло, що у нас тут була пожежа, у сусідній квартирі, і ми були змушені викликати пожежну команду, щоб у нас все загасили. На підтвердження моїх слів ось такий вигляд має розведення дротів після цієї пожежі. Вона досі не просохла і досі усі стіни б'ються струмом, до них неможливо доторкнутися/

Мешканці не вимагали ремонту у власних квартирах, хоча і там стеля протікає, – говорить пан В'ячеслав, просили відремонтувати хоча б шматок даху над небезпечними дротами. Всесвіт їх почув: у листі від управління житлово-комунального господарства зазначалося, що ремонт даху по Фрунзе, 8 буде виконаний до кінця 2011 року. Комунальники не підвели: дах справді відремонтували, та ремоту вистачило не надовго.

/В'ячеслав Єрмачков, мешканець будинку по вул.Фрунзе, 8

Так, виділили гроші для ремонта даху над нами, але ремонт цей почали буквально тиждень тому, коли почалися дощі. Хіба ж це по-господарськи? Наступне, зробили ремонт, але буквально на другий день після цього ремонта теча збільшилася настільки, що у нас навесні такого не було/

Люди у паніці, вони не знають, коли їм чекати наступного потопу чи пожежі. У телефонній розмові з нашими кореспондентами перший заступник управління ЖКГ Сергій Білан запропонував зв'язатися із заступником начальника цієї ж комунальної структури Лідією Зінченко, яка курувала ремонт даху по Фрунзе. Та за робочим телефоном відповіді ми не дочекалися, не вдалося зв'язатися і по мобільному. Відтак, ми залишаємо право усім зацікавленим сторонам висловитися з приводу цієї проблеми в ефірі нашого каналу. А головне – дати відповіді на питання: скільки коштів були виділено на ремонт даху та з яких причин він протримався тільки два дні. І, звісно, коли мешканцям чекати і чи чекати взагалі ще одного, більш довготривалого реставрування.

Стрічка новин