Зміст залишився без змін, але назва змінилась

«Веселка робітничих професій» – саме під такою назвою пройшла чергова презентація професій, організована міським центром зайнятості.

Обрати професію після закінчення шкільного навчання не завжди просто. Хтось знає свою мету ще з дитинства, а хтось до останнього дня за шкільною партою не може визначитись, ким йому бути в житті.

Для того, аби допомогти учнівській молоді визначитись зі своїм життєвим шляхом, Полтавський центр зайнятості спільно з профтехучилищами міста організовують ярмарки робітничих професій.

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

Представлені традиційні заклади. Це і професійно-технічне училище №4, і №9, яке потребує кухарів, верстатників, фрезерувальників, кондитерів – те, що зараз популярне/

І дійсно, на виставці більшість презентаційних столів були присвячені кулінарній справі, а саме – декоративному приготуванню різноманітних страв.

/Настя, учасниця презентації

Це мистецтво нарізання овочів і гарного прикрашання столів, готування банкетів/

На вибір завтрашніх абітурієнтів були представлені і професії візажистів та косметологів. Дівчата говорять: професія, що допомагає зробити жінку красивішою, буде затребувана завжди.

/Мар'яна, учасниця презентації

Зараз відкривається багато нових салонів, яким потрібні такі спеціалісти, я думаю, в майбутньому все складеться/

Паралельно в цей день підбили й підсумки обласного конкурсу дитячих малюнків «Професія моєї мрії».

Стрічка новин