На Полтавщині визначали кращого дільничного інспектора

Серед критеріїв оцінок – не тільки рівень розкриття злочинів та зменшення їх кількості, а й ставлення населення до міліціонера.

Робота дільничного міліціонера – справа нелегка. Він повинен добре знати свій відділок, всіх його мешканців, потенційно небезпечні ділянки та історію кожної сім'ї, до якої він приходить надавати допомогу. Дільничний міліціонер працює без вихідних і свят. Ця служба – не для кожного, але ті, хто її виконує, справно отримують заслужені нагороди. Саме таких працівників міліції з нагоди професійного свята вітали в обласному УМВС. Свою заслужену нагороду тут отримав Олег Яковенко, який 13 років працює на посаді старшого дільничного інспектора в Котелевському райвідділі міліції. За всі ці роки, говорить правоохоронець, жодного разу не гнався за показниками, а просто намагався добре робити свою справу.

/Олег Яковенко, старший дільничний Котелевського райвідділу міліції

Ми розуміємо, що за цифрами може бути зовсім інша ситуація. Тому намагаємося працювати не на цифри, а заради того, щоб на дільниці було спокійно, щоб люди дякували тобі за твою работу, а найголовішне, щоб люди знали, що їм можуть допомогти в будь-яку хвилину/

Саме такий образ дільничного і потрібен нинішній міліції, вважає Президент української асоціації професіоналів безпеки Сергій Шабовта.

/Сергій Шабовта, Президент української асоціації професіоналів безпеки

Дільничний – це людина, яка має велике серце, яка має чіткі моральні якості, яка йде до людей і люди вірять в підтримку, і такому міліціонеру довіряють/

За свої заслуги найкращі дільничники області отримали заслужені нагороди: дипломи та подяки від керівництва обласної міліції.

Стрічка новин