Стихійна торгівля у невстановлених місцях і без відповідних дозволів вже давно дошкуляє правоохоронцям

Особливо багато таких торгових точок поблизу Центрального ринку. Сьогодні працівники міліції вкотре інспектували вулицю Куйбишева, яку вже давно заполонила стихійна торгівля.

Територія, прилегла до Центрального ринку, – одне із улюблених місць стихійних торговців. По вулиці Куйбишева на столах та розкладачках, які заполонили тротуар, можна знайти найрізноманітніший одяг та інші товари.

Алла Ярмаш, яка теж торгує на Куйбишева, приходу правоохоронців не здивувалася. Каже, раніше працювала в магазині, але він закрився, тож жінці довелось вийти на вулицю з власним товаром. Пробувала торгувати на ринку, але прибуток не дозволяв сплачувати податки. Говорить, з колегами по стихійній торгівлі ходила у міськвиконком, просила виділити місце біля ринку.

Але обіцяним майданчиком нині ніхто не займається, додає Алла Ярмаш. Тож доводиться торгувати на старому місці – по вулиці Куйбишева. Подібна історія трапилась і з власником сусідньої несакціонованої розкладачки.

Найбільше покарання за несанкціоновану торгівлю на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах чи інших невстановлених для цього місцях – це конфіскація товару та штраф від 17 до 120-ти гривень. Порушники, яких виявили правоохоронці цього разу, скоріш за все, відбудуться штрафом.

Стрічка новин