Мешканці приватного сектору не поспішають укладати договори на вивезення твердих побутових відходів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/UBrYoq6bhWxRc

Цю статтю витрат піднімати доки не планують, однак, і за вказаної ціни люди платити не хочуть. Мова про приватний сектор, а саме – укладання ним договорів із КАТП-1628 на вивіз твердих побутових відходів. Порушуючи діючі у місті правила, люди відмовляються платити зайві менш ніж 3 гривні на місяць, мотивуючи це тим, що у них просто... немає побутових відходів.

Хоча погода цього і не виказує, Новий рік фактично на носі. Тож, нагадують комунальники, – саме час укласти договори з КАТП-1628 на вивіз твердих побутових відходів.

/Сергій Шкурупій, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста

Згідно зі статтею 35 правил благоустрою міста Полтава, чітко сказано, що громадяни, які мають будинки на правах приватної власності, повинні за 2 місяці до кінця поточного року укласти договори на вивіз та знешкодження твердих побутових відходів/

Нині ж, зазначає Сергій Шкурупій, по селищу Рогізному, що в Ленінському районі міста, мають просто катастрофічну ситуацію – 40 власників приватних домоволодінь відмовляються укладати договори. Дехто мотивує це тим, що у них ніяких відходів... немає.

/Сергій Шкурупій, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста

На даний час інспекцією вже складено 4 адмінпротоколи на усунення порушень. Хочу зазначити, що сума даних послуг складає лише 2 грн. 80 коп. за місяць на одну людину. Для пільгових категорій – лише половина вартості/

Суми ж штрафів за неукладання договорів, нагадують в інспекції, значно більші. Відтак громадяни можуть сплатити від 340-ка до 1360-ти гривень, суб'єкти господарювання – від 850-ти до 1700 гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію