Без світла і без тепла періодично залишаються мешканці вулиць Бакінських комісарів та Тургєнєва

Люди говорять: світло їм відключають регулярно і без попереджень. У ситуації спробували розібратись наші журналісти.

Час від часу мешканці вулиць Бакінських комісарів та Тургєнєва залишаються без світла. Жителі цього району говорять: статись це може у будь-який час, і, що найголовніше, – без жодних попереджень.

/Наталія, мешканка будинку по вулиці Тургєнєва

Дуже часто в нас серед ночі, вдень вимикають світло, відповіді ніякої добитись не можна, навіть якщо звонити до вищих керівників/

Влітку це питання жителів дуже не турбувало, але з початком опалювального сезону ця проблема для людей набула дещо іншого відтінку. Практично у всіх мешканців району стоять економні котли опалювання, які працюють від електрики.

/Михайло, мешканець будинку по вулиці Тургєнєва

Котли стоять електронні. Від нас всі вимагають, щоб ми економили, ми й поставили такі котли. І все. Немає світла - котел не працює/

Аби з'ясувати причини таких відключень, ми звернулись за інформацією на підприємство «Полтаваобленерго». Там нам повідомили: дане відключення було пов'язане з аварійною ситуацією, що сталася на одній з ділянок електромережі, і ця проблема вже вирішується. Стосовно заяв мешканців про постійні та безпричинні відключення, в «Полтаваобленерго» пропонують мешканцям повідомити дати цих відключень, і тоді підприємство надасть мешканцям повну і розгорнуту відповідь стосовно причин відсутності світла.

Стрічка новин