П'ятий день без тепла живуть мешканці трьох багатоповерхівок

Причина – порив теплотраси, втім ремонтні роботи тут досі не розпочали. Чи довго ще мерзнути мешканцям багатоповерхівок – дізнавався Віталій Артамонов.

16 грудня увечері у двох будинках по провулку Інтернаціональному і в одній будівлі по вулиці Шевченка зникло опалення. І ось вже 5-ий день мешканці цих трьох будівель живуть без тепла.

/Людмила Чайка, мешканка будинку по пров.Інтернаціональному, 19

Люди опалюють газовими плитами, ті постійно стоять увімкнені, наслідки можуть бути непередбачувані/

/Тетяна Подгайна, мешканка будинку по пров.Інтернаціональному, 19

Холодно в квартирі. Чим опалювати? Уфо? А електрики скільки треба, а в когось і грошей немає, щоб купити/

Мешканці обурюються: вони практично ніколи нічого не просили в комунальних підприємств. Всі ремонтні роботи, які потрібно було робити, виконували самі.

/Галина Булатнікова, мешканка будинку по пров.Інтернаціональному, 19

Самі зробили труби для води, самі зробили каналізацію, самі зробили двері. За що ми платимо гроші ЖЕДУ, чи кому ми платимо? Сидимо без тепла 5-ий день/

Будинки по провулку Інтернаціональному та будинку по вулиці Шевченка обслуговує товариство з обмеженою відповідальністю «Житлокомсервіс». Інженер підприємства Леся Хохуля зазначає: ремонт теплотраси, порив якої і став причиною для відключення опалення, не входить в тарифний розрахунок послуг, що вони надають. А ці теплотраси навіть не знаходяться на їхньому балансі.

/Леся Хохуля, інженер ТОВ «Житлокомсервіс»

Траси, які підходять до цього будинку на цей час, не мають власника, вони безхозні, мешканці платать гроші «Теплоенерго», а він зобов'язаний подавати тепло до батареї/

У підприємстві «Полтаватеплоенерго» нам повідомили: їхня котельня, яка подає тепло до будинків, повністю справна, але у зв'язку з поривом теплотраси було прийнято рішення про припинення теплопостачання. Ремонтувати цю комунікацію, говорять в «Полтаватеплоенерго», мають не вони, а комунальне підприємство, що обслуговує будинок згідно з договором, який мав бути укладений між цим товариством і балансоутримувачем даної ділянки комунікації. Але, як ми вже говорили, конкретного власника труба, що порвалася, не має, і хто має здійснювати ремонт – не зрозуміло. Мешканці будинків по провулку Інтернаціональному, 19, 21 та будинку по вулиці Шевченка, 116 збирають підписи і пишуть колективну заяву до голови обласної державної адміністрації з проханням звернути увагу на ситуацію, що склалася. Який буде фінал цієї історії – наразі не відомо.

Стрічка новин