Про опалювальний сезон, проблеми, перспективи, енергоаудит і питання, у яких слід посприяти

Такою була селекторна нарада, що пройшла сьогодні під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка. Слухали доповідачів і наші журналісти.

Основні завдання, вектори роботи, цифри заборгованості по областям – саме із цього розпочалась селекторна нарада під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Анатолія Близнюка.

У нашій області, як свідчить статистика, – показники далеко не найгірші. Область не називали у списках великих боржників і наявності надзвичайний подій. Єдине, в чому «провалюємося», – це зростання дебеторської заборгованості у розрізі різниці в тарифах у поточному році. Серед завдань, поставлених міністром регіонам, – робота у єдиному напрямку щодо проведення енергоаудиту. Останній реалізований на 85 об'єктах комунальної теплоенергетики, що становить 17,5% від загальної кількості. Необхідно провести іще на 298 підприємствах.

/Анатолій Близнюк, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Я розумію і завжди кажу: сказати легше, ніж зробити, реалії інші. Необхідно для себе визначити, що таке енергоаудит, що ми хочемо зробити, як це треба робити, тому записуйте в протокол – єдину ідеологію, методологію, направити їх на міста/

Потому – кожній області по хвилині на озвучення проблемних питань. По алфавіту черга дійшла і до нас.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Опалювальний сезон проходить стабільно. Питань, достойних уваги нашої селекторної наради, немає. Є прохання по державним програмам. «Питна вода України», у нас є наказ на 2,10 млн гривень – просимо 1,7 млн терміново розрахуватись за виконані роботи/

Серед інших питань, у яких область просить посприяти, – це Міноборони, яке не платить ні за тепло, ні за газ. І друге, спільне із іншими областями, – сплата заборованості за різницею у тарифах.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

У нас теж там 7 млн грн в тарифах за 2010 рік недоплачено - якщо буде можливість/

Якщо ж говорити про загальний борг із теплопостачання, він обраховується у сумі 45,5 млн гривень.

Стрічка новин