Сьогодні, 20 грудня, своє професійне свято відзначають міліціонери

Нагородження та привітання працівників Управління Міністерства внутрішних справ в Полтавській області з нагоди Дня міліції бачили і наші кореспонденти.

20 грудня своє професійне свято відзначають працівники міліції. Цього року свято ще урочистіше – Міністерству внутрішніх справ України виповнилося 20 років, весь цей час успішно працює і управління в Полтавській області.

/Олександр Рудяк, начальник УМВС України в Полтавській області

Нині, оглядаючись на пройдений історичний час, я можу з упевненістю зазначити, що міліція Полтавщина зробила все необхідне для захисту нашої держави, загальнолюдських цінностей і інтересів людини і громадянина/

Зі святом служителів закону привітав Архієпископ Полтавський і Миргородський Филип, дід якого теж служив у міліції. Вітаючи, Владика зазначив: День працівника міліції – одне з найшанованіших свят у його родині та в народі взагалі.

/Филип, Архієпископ Полтавський і Миргородський

З часів ще радянської влади така була традиція, що це було найулюбленіше народне свято, бо міліція завжди жила, була зі своїм народом і переймалася проблемами наших громадян, і тому таке відношення до неї/

Архієпископ вручив почесну нагороду Православної церкви – Орден князя Ярослава Мудрого начальнику УМВС України в Полтавській області Олександру Рудяку та відзначив грамотами за старання і труди на благо Святої церкви деяких працівників і подарував Ікону Архистратига Михаїла – борця проти всякого беззаконня серед людей.

До привітань долучився і перший заступник губернатора області Віктор Животенко – як представник виконавчої влади, яка завжди співпрацює із органами внутрішніх справ.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

У нас є повне взаєморозуміння, допомога, співпраця. Облдержадміністрація і обласна рада виділяють відповідні кошти відповідним програмам підтримки органів внутрішніх стпав і охоронних органів. І ми заявляємо про те, що ми завжди допомагали і будемо далі допомагати/

За сумлінну працю кращих захисників правопорядку відзначили грамотами Полтавської облдержадміністрації, нагородами та відзнаками Міністерства внутрішніх справ. Загиблих під час виконання службових обов'язків міліціонерів вшанували хвилиною мовчання, а їх родинам вручили матеріальну допомогу.

Стрічка новин