В університеті економіки і торгівлі сьогодні говорили про проблеми якості світлодіодних виробів

Для обговорення актуальної для всієї України теми запросили фахівців із різних куточків держави та з сусідньої Росії.

«Стан розвитку нормативно-технічної бази та проблеми якості світлодіодних виробів в Україні» – саме під такою назвою у Полтавському університеті економіки і торгівлі провели науково-технічний семінар.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

Це дуже перспективний напрямок взагалі розвитку, відповідно, техніки, які дозволяють економити і електроенергію, і поліпшення якості освітлення. Тобто, це майбутнє, до якого ми повинні готуватися/

Головні переваги світлодіодних лапм та світильників, зазначають фахівці, – висока світлова ефективність, великий строк служби, компактність, екологічність, широкі функціональні можливості регулювання освітлення. Україна вже нині крокує в ногу з часом – затверджена і виконується відповідна науково-технічна програма.

Цього разу на профільний семінар до ПУЕТу запросили представників, які фахово займаються цією діяльністю в Україні і за її межами.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

Дуже приємно, що це представники Інститутів Академії наук України, це провідні фахівці в цій сфері із Тернополя, Рівного, Києва, Росії, які будуть обговорювати ці проблеми, з якими наші студенти-випускники у сфері торгівлі, будуть зустрічатися після закінчення університету/

Серед важливих питань, що розглядалися на семінарі, – проблема якості світлодіодних ламп, оцінка їх відповідності і проблема різніх видів фальсифікацій в означеній сфері.

Робота у такому форматі, певен Олексій Нестуля, – це унікальний шанс познайомитись із стандартами нового покоління іще на етапі їх розробки, більше того – взяти участь в обговоренні цих стандартів і бути готовими до їх впровадження у своїх практичній, післявузівській діяльності. За результатами роботи семінару будуть розроблені пропозиції щодо подальшого розвитку нормативно-технічної бази на цю продукцію та підвищення її якості.

Стрічка новин