Вітали дітей зі святом і на обласному підприємстві «Полтаватеплоенерго»

Щороку до всіх великих свят керівництво підприємства «Полтаватеплоенерго» та профком організовують заходи та надають різнобічну підтримку своїм працівникам. Цього разу тут убили 2 зайців одночасно. У жовтні на підприємстві стартував конкурс дитячого малюнку «Світ очима дітей», на який діти працівників «Теплоенерго» надсилали свої роботи. Підбиття підсумків конкурсу і День Святого Миколая зійшлися практично на одній даті, тому і було вирішено об'єднати ці дві події в одну.

/Тетяна Бібікова, голова профспілкового комітету ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

Ми запросили дітей, щоб вручити їм подарунки, солодощі, запросити їх на солодкий сіл. Найкращі роботи будуть нагороджені грамотами та м'якими іграшками/

Загалом на конкурс надійшло 145 малюнків, що вийшли з-під пензля 77 дітей. Подавати до участі в конкурсі можна було не одину роботу, чим багато юних ентузіастів і скористалися.

/Андрій, учасник конкурсу дитячого малюнку «Світ очима дітей»

Гриби, цаплі, білочки і нічне місто я намалював/

Аби підбиття підсумків конкурсу було ще більш цікавим, до молодих художників в гості завітали Дід Мороз та Снігуронька, які своїми конкурсами та смішними історіями веселили всіх присутніх на святі. Влаштованим дійство залишились задоволені всі: батьки, та особливо діти, для яких цей день став справжньою передноворічною казкою з цікавими іграми та новорічними конкурсами.

/Роман, учасник конкурсу дитячого малюнку «Світ очима дітей»

Дуже гарно тут, все прикрашено, призи гарні. Конкурс дуже гарний, дуже сподобалось ловити рибу, а потім її рахувати/

Після рухливих конкурсів щасливі та зголоднілі діти вирушили в їдальню, де на них вже чекав солодкий стіл.

Стрічка новин