День Святого Миколая – справжнє українське свято

Воно – певна відмітка, фінальний відлік до Нового року. В цей день прийнято дарувати радість як своїм дітям, так і тим, хто позбавлений щастя отримувати подарунки від рідних батьків. Як пройшло це свято в різних закладах нашого міста – дивіться в серії сюжетів, підготовлених нашими журналістами.

Не залишились цього дня поза увагою і вихованці другого інтернату. Сюди з привітаннями та подарунками завітав голова обласної ради Іван Момот. У школі загалом навчається 200 дітей, і для кожного з них до дня Святого Миколая обласна рада за допомогою спонсорів та громадських організацій підготувала солодкі подарунки. Іван Момот говорить: з керівництвом закладу обласна рада має результативний діалог. Разом вони вирішують всі питання, тому підготовка до цього свята пройшла легко та невимушено.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Свято Святого Миколая – це, в першу чергу, свято для дітей, тому традиційно ми вручимо сьогодні подарунки для дітей цього навчального закладу, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, для всіх дітей цього навчального закладу – інтернату міста Полтави/

Не залишили без подарунків і гостей. Влаштований дітьми концерт порадував усіх присутніх.

Віталій Артамонов

Із самого ранку у ТРЦ «Київ» – гамірно. Це на ролердромі Київський район міста вітає дітей пільгових категорій.

/Віктор Човновий, голова Київської районної у м.Полтава раді

Сьогоднішнім заходом ми розпочинаємо наші новорічні заходи. Ми запросили сюди дітей, які з тих чи інших причин не мають можливості отримати подарунки. Для них підготували програму, святковий стіл, але головне – ми їм хочемо подарувати гарний настрій/

До свята готувалися не тільки дорослі, але і малеча. Хто такий Святий Миколай і кого вітає – знають і найменші дітлахи.

/Віталій, прийшов на захід

Людина, яка дарує дітям подарунки/

/Віталій, прийшов на захід

Це посланник Бога, який приносить подарунки/

Для Святого, говорить хлопчина, навіть вірша заздалегідь вивчив.

Для малечі – конкурсна програма із іграми, загадками і подарунками. І, звичайно, святковий стіл із солодощами і фруктами. Втім, не святом єдиним. Депутатськими зусиллями підготували подарунки і завітали додому до ще 30-ти родин Київського району. Серед перших – до сім'ї Колєснікових, які, говорять, не без допомоги Святого Миколая виховують шестеро дітей. Тут, певні батьки, слід зважати і на свої секрети виховання.

/Люмила Колєснікова, мама шістьох дітей

Ми навчаємо і виховуємо дітей в любові. Саме тоді все буде гарно виходити/

Стрічка новин