Казковий двір власними руками створив колишній міліціонер з Полтавщини

Хатинка на курячих ніжках, вікна із казки про царя Солтана та старовинні вітряки прикрашають його подвір'я. Більше про казку серед сірих буднів – дивіться далі.

У селі Безручки, що поряд з Полтавою, подвір'я цього чоловіка знають всі. Сюди приїжджають фотографуватися, а місцеві мешканці приводять дітей, аби ті тут погралися. Причиною цьому – незвичні для сільського архітектурного плану споруди, які Віталій Харченко разом зі своїми синами будує власноруч. Будівлі та артефакти з дитячих казок прикрашають кожен метр подвір'я колишнього міліціонера. Є тут і великі вітряки, і зменшені копії гармат, і мініатюрна копія човна «Наутилус», що слугує поштовою скринькою. Віталій Харченко говорить: все для того, аби популяризувати народні промисли.

/Віталій Харченко, пенсіонер УМВС

В мене яка ціль була. Треба комусь передати вміння і доброту душі передати. Я це вже передав своїм синам і, можливо, вони комусь їх пердадуть. Це ж все наше, воно все просте і все таке рідне/

У майстра у планах – зробити ще багато. Вже з весни разом зі своїми синами Віталій Харченко хоче звести народний символ – колодязь з лелекою.

Стрічка новин