У Кременчуці відкрився оновлений Крюківський райвідділ міліції

Презентація останнього пройшла за участю заступника міністра внутрішніх справ Дмитра Ворони. Який вигляд має новий райвідділ та що ще нового з'явилося у кременчуцьких міліціонерів – дивіться далі.

Церемонія урочистого відкриття новобудови Крюківського райвідділу міліції відбулася 14 грудня. Червону стрічку перерізав заступник Міністра внутрішніх справ України Дмитро Ворона. У знаменному для кременчуцької громади заході взяли участь голова Полтавської обласної ради Іван Момот, начальник Управління внутрішніх справ Полтавщини Олександр Рудяк та мер Кременчука Олег Бабаєв. Заступник Міністра внутрішніх справ України Дмитро Ворона новим відкритим відділком залишився повністю задоволений.

/Дмитро Ворона, заступник Міністра внутрішніх справ України

Райвідділ вцілому дуже гарний, дуже сучасний. Хочу подякувати місцевій владі за допомогу і завершенні реконструкції цієї споруди/

/Олександр Рудяк, начальник УМВС України в Полтавській області

Ми здали гарний, технічний райвідділ міліції, там ще будуть проводитись допрацювання і багато іншого/

Від Міністерства внутрішніх справ керівник апарату вручив колективу сучасного райоргану ключі від чотирьох нових автомобілів: Автозаку марки ГАЗ, «Рено Кенго», ВАЗа 2107 та УАЗа. Зауваживши на технічних можливостях патрульного автомобіля «Рено Кенго», укомплектованого за євростандартами, представник Міністерства наголосив, що у найближчому майбутньому відомство буде приділяти пріоритетну увагу оновленню автопарків та місць для затриманих.

Стрічка новин