Найкращого помічника рятувальника шукали у Чутівській школі

Вихованці чутівської загальноосвітньої школи взяли учать у командних змаганнях «А ну мо, хлопці», що пройшли в рамках навчання дітей основам безпеки життєдіяльності.

Старшокласники Чутівської загальноосвітньої школи зібрались цього дня в спортзалі своєї школи не для того, щоб позмагатися у стандартних видах спорту. Цього разу команди школярів вправлялись у естафетах, які більше були схожі на тренування рятувальників. Окрім змагань, учасники готували так зване домашнє завдання: листівки та бойові плакати, на яких відображали основні правила безпеки життєдіяльності.

/Лариса Старокольцева, заступник директора з навчально-виховної роботи Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Цей рік в історії України – це і 25 річниця з дня Чорнобильської трагедії, і взагалі ми хочемо, щоб діти були готові до будь-яких ситуацій, що їм підготує життя/

Серед цілого різномаїття конкурсів, що проходили цього дня в спортзалі, найбільше захоплення у глядачів викликали силові змагання, в яких школярі вправлялись у перетягуванні канату та різноманітних естафетах. Та все ж основною метою проведення даних змагань була популяризація безпеки життєдіяльності та підготовка дітей до всіх небезпек, які можуть трапитися у житті.

Стрічка новин