Полтавська облдержадміністрація підбила підсумки роботи регіону за рік

Рекордний врожай зернових та п'яте місце в Україні за рівнем економічного розвитку – такі досягнення Полтавщини за підсумками року, що минає. Про це сьогодні на прес-конференції говорив губернатор Олександр Удовіченко. Які галузі у Полтавському краї розвинуті найбільше, а що потребує допрацювання, знає Альона В'язнікова.

У поточному році діяльність облдержадміністрації була спрямована на підвищення якості життя громадян та забезпечення позитивної динаміки зростання економіки.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Ми намагалися залучити всі політичні бренди, громадські організації. Основна мета – питання модернізації економіки Полтавщини/

За підсумками року, продовжує губернатор, Полтавщина вийшла на 5 місце в Україні за рівнем розвитку економіки. Серед досягнень – стабільно високі темпи розвитку провідних галузей промисловості, будівництва, залучення інвестицій. Рік став вдалим і для аграріїв. Область отримала рекордний врожай зернових – понад 5 мільйонів тон. І такому результату сприяла не тільки гарна погода, – наголошує Олександр Удовіченко.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Не маючи технології, не маючи лінійки, коли люди, починаючи від обробітку землі і внесення добрив і закінчуючи обробітком і збиранням, – це у нас уже у більшості сьогодні – європейський рівень/

На наступний рік у пріоритеті залишається розвиток тваринництва. Що стосується соціальної сфери: середньомісячна зарплата в регіоні збільшилася на 16% та складає тепер 2450 гривень. Суттєво зменшилися борги на підприємствах та рівень безробіття в області.

Стрічка новин