В Полтавській ОДА говорили про моральність

Про розповсюдження продукції сексуального чи еротичного характеру та утвердження здорового способу життя громадян Полтавщини говорили на черговому засіданні обласної міжвідомчої комісії з питань захисту моральності та утвердження здорового способу життя. Яке моральне обличчя у Полтави, знають наші журналісти.

У Полтавській облдержадміністрації пройшло чергове засідання обласної міжвідомчої комісії з питань захисту моральності та утвердження здорового способу життя в Полтавській області. На порядку денному – питання захисту суспільної моралі при розповсюдженні продукції сексуального чи еротичного характеру та утвердження здорового способу життя громадян регіону. Заступник губернатора Валерій Пархоменко стан дотримання законодавства України у сфері захисту суспільної моралі у Полтавській області вважає нормальним.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Вони знаходяться на контролі, працюють комісії, вони намагаються свою роботу розгорнути, а ми – згорнути. Так що робимо, звертаємося до громадських організацій, щоб вони нам також допомагали у вирішенні наших спільних питань і проблем/

Виховання молоді, здорового громадянина, продовжує пан Валерій, – це спільні завдання не тільки державної влади, а й громадянського суспільства вцілому.

Стрічка новин