У п'ятницю в Полтаві був автопробіг

У такий спосіб полтавські активісти політсили «Фронт Змін» висловили свою прихильність до проведення самміту Україна-ЄС, запланованого на 19 грудня. Від влади вимагають спрямувати курс розвитку держави у європейський бік.

На підтримку самміту Україна – ЄС полтавські активісти політсили «Фронт Змін» влаштували автопробіг. Центральними вулицями міста, по головному кільцю, аби сказати своє «за» товариству із європейською громадою і підписанню угоди на подальшу модернізацію країни.

/Олександр Артеменко, голова Полтавської міської організації політичної партії «Фронт Змін»

Що це означає, підписання угоди? Кажучи звичайними словами, це підписання певного плану дій по повній модернізації нашої країни і наближення стандартів життя звичайних українців до європейських норм – це і свобода слова, і демократія, і соцзахист населення, гідні зарплати, це незалежна судова система/

/Євген Солтус, член політичної партії «Фронт Змін»

Ми – європейська країна і ми повинні жити за європейськими стандартами, мати гідні умови, освіту, медицину якісну/

У «Фронті змін» певні: Україна на 100% гідна того, щоб бути європейською країною не лише географічно, але і, перш за все, соціально, аби всі гарантії, які мають отримувати українці, виконувались у реаліях, а не були відображені лише на папері, як це відбувається зараз в країні.

/Олександр Артеменко, голова Полтавської міської організації політичної партії «Фронт Змін»

І зараз ми як політична партія «Фронт Змін» вимагаємо від Верховної Ради, Кабміну і Президента виконати вимогу всього українського народу. Згідно з будь-якими дослідженнями українці хочуть бути в Європейському Союзі/

Крім критики на адресу діючої влади, «фронтовики» пропонують конкретний план дій. Його реалізацію можна буде розпочати вже після парламентської кампанії 2012 року. Об'єднана опозиція, певні вони, здобувши більшість в парламенті, змусить Президента повернути країну у європейському напрямі розвитку. Іншої альтернативи просто немає, переконані представники «Фронту Змін».

Стрічка новин