Під Полтавою горять торфяники

За останній час у Полтавській області зафіксовано 2 випадки підпалу торфяників. Фінансових збитків пожежі не завдають, але задимлення дуже заважає мешканцям. Про деталі виникнення та ліквідації пожеж знає Віталій Артамонов.

Зима, яка ніяк повністю не може вступити в свої права, та досить висока температура для нинішньої пори – все це сприяє виникненню пожеж. Працівники Міністерства надзвичайних ситуацій говорять: причина практично всіх пожеж у цю пору року – необережне поводження з вогнем. В ситуації з торфяниками причиною пожеж є, здебільшого, підпали, адже у такий спосіб люди намагаються поновити траву, де випасають свою худобу, про наслідки ж, які в результаті виникають, вони не думають.

/Віталій Шкаревський, начальник центру пропаганди управління МНС України в Полтавській області

Пожежа сталася на території Ковалівської сільради. Внаслідок пожежі були знищені залежі торфу на території 1,3 гектари. Збитків пожежа не завдала. Причина виникнення пожежі – підпал невідомою особою. Зараз на місці працюють працівники пожежного відділення №32/

На даний час пожежа практично ліквідована, та особа, з чиєї вини вона сталася, не з'ясована. Подібний підпал нещодавно був зафіксований і в Глобинському районі. Там збитків вогонь також не завдав, але і винуватця його знайти також не вдалося.

Стрічка новин