Спільне засідання провели цього дня ректори полтавських вишів

Разом з першим заступником голови Державної інспекції навчальних закладів України Юрієм Дудником вони обговорили перспективи ведення освітньої політики.

Подібне засідання спільної Ради ректорів в присутності представника від Державної інспекції навчальних закладів в Полтаві проводиться вперше. Основна мета зібрання – обговорити проблеми української освіти, визначити слабкі місця та знайти методи для їх вирішення. Основним своїм завданням державна інспекція вбачає виконання функцій діагностичного центру, а не карального органу. Та, тим не менше, інспекція буде слідкувати за дотриманням всіх правил при отриманні вишами акредитації та введенням в освітній процес університетів нових навчальних предметів.

/Юрій Дудник, перший заступник голови Державної інспекції навчальних закладів України

Ми прагнемо того, щоб виші відповідали не тільки цим мінімальним вимогам. Ми хочемо підняти рівень освіти і рівень викладачів, підвищити рівень матеріального забезпечення, щоб відповідати кращим стандартам і вимогам/

/Володимир Онищенко, голова Ради ректорів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації Полтавського регіону

Я думаю, що в такій спільній співпраці ми реалізуємо той принцип, за яким у вищих навчальних закладах буде якомога менше порушень в плані дотримання вимог/

Під час засідання Юрій Дудник зазначив, що робота інспекції налаштована на боротьбу з неякісною освітою, і ті вищі навчальні заклади, які не матимуть достатнього рівня кадрового забезпечення, рівня знань студентів та не матимуть достатньої навчально-методичної бази, можуть не отримати відповідної ліцензії.

Віиалій Артамонов

Стрічка новин