У Полтаві говорили про якість освіти

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/iANf0DjbgNTnr

У 2011 році Державну інспекцію навчальних закладів України наділили більшими повноваженнями, перетворивши із урядового органу на центральний. Серед інших, питання контролю інспекцією якості освіти в середніх, професійних і вищих навчальних закладах та основні завдання щодо підвищення якості освіти розглядали освітяни на обласній нараді. Альона В'язнікова розповість більше.

Головне управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації зібрало на обласній нараді освітян міста та області. У зібранні взяв участь і перший заступник голови Державної інспекції навчальних закладів України Юрій Дудник. Нагадаємо, із 2011 року Державна інспекція навчальних закладів із урядового у складі міськвиконкому органу перетворився на центральний. Відповідно, говорить пан Юрій, розширив і свої повноваження.

/Юрій Дудник, перший заступник голови Державної інспекції навчальних закладів України

Має певні права приймати рішення щодо усунення порушень щодо рекомендацій центральним органом виконавчої влади, який має у своєму підпорядкуванні навчальні заклади, приймати ті чи інші рішення аж до анулювання ліцензії/

Втім, пояснює держслужбовець, цілі та завдання наглядового органу не змінилися.

/Юрій Дудник, перший заступник голови Державної інспекції навчальних закладів України

Наша основна мета – це підвищення якості освіти, тому ми будемо говорити про ті завдання і про ті шляхи, які нас приведуть до мети/

Окрім Юрія Дудника у нараді взяли участь начальник Головного управління освіти Полтавської ОДА Володимир Мирошниченко, голова ради ректорів ІІІ-ІV рівнів акредитації Полтавського регіону Володимир Онищенко. Вони давали відповіді на питання щодо підвищення якості освіти в області, що надходили під час наради.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію