У Полтаві пройшов тренінг, покликаний зупинити всі прояви насилля

У рамках Міжнародної акції «16 днів протидії насильству» у Полтаві пройшов 10- денний тренінг особистісного зростання «Становлення здорової врівноваженої особи за Методом Мюррей». Про актуальну проблему насилля у родині та концепцію методу для її вирішення детальніше – у наступному сюжеті.

Насилля у родині – це завжди була актуальна проблема, про яку зазвичай не говорять вголос, – впевнена юрист-консульт Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Не виключення – і Полтава, та останнім часом люди все ж стали більш обізнаними і частіше звертаються по допомогу.

/Наталія Олєйнікова, гол.спеціаліст, юрист-консульт Полтавського міського центру соц.служб для сім'ї, дітей та молоді

Люди знають, куди можна звернутися, існують «гарячі» лінії, існують державні структури, які зобов'язані, згідно зі своїми повноваженнями, надати послуги і допомогу, і, звісно, працюють громадські організації, щоб запобігти цим проявам/

Саме з метою запобігти проявам насилля Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із Центром психологічної допомоги, реабілітації і тренінгових технологій «Вихід Є!» у рамках міжнародної акції «16 днів протидії насильству» провів тренінг особистісного зростання.

/Руслан Ільченко, психолог, директор Центру психологічної допомоги, реабілітації і тренінгових технологій «Вихід Є!»

Ми навчаємо, як розірвати цей ланцюг, щоб не стати насильником у майбутньому, навіть якщо це вже зараз відбувається. У багатьох людей, які тут присутні, а деякі з них відсиділи у тюрмах. Ми з ними працюємо, щоб вони змінили свою модель поведінки і розірвали ланцюг насилля/

Тренінг проходить за Методом Мерілін Мюррей – відомого психотерапевта, професора, піонера та найбільшого на сьогоднішній день фахівця в роботі з наслідками насильства, залежностями та дисфункціями, – продовжує Руслан Ільченко. Тренінг тривав 10 днів і за цей час учасники встигли зробити власні висновки.

/Андрій, відвідувач тренінгу

На тренінгу я звернув увагу на ті речі, від яких раніше відмахувався/

Стрічка новин