Міліціонери влаштували школярам «мозковий штурм»

В рамках проведення тижня права, в якому беруть участь і представники правоохоронних органів, для школярів 1 ліцею та загальноосвітньої школи №3 був організований інтелектуальний брейн-ринг на правову тематику.

Брейн-ринг з правознавства для двох збірних команд 10-11 класів з 1 ліцею та загальноосвітньої школи №3 пройшов у приміщенні актової зали останньої. Відбувся він у рамках тижня права, але в цьому році – в досить незвичній формі.

/Олександр Горобець, начальник сектору юридичного забезпечення УМВС України в Полтавській області

Ми проводимо правовий брейн-ринг з метою популяризувати правові професії, пояснити дітям, що право буде з ними все життя і допоможе їм в майбутньому у вирішенні юридичних проблем/

Ерудицію двох команд-учасниць суддівська колегія визначала в трьох конкурсах: на швидкість надання правильної відповіді, на повноту та якість тлумачення правових термінів. Також відбулося протистояння капітанів команд, які показали свої особисті знання з права.

/Жанна Ахіджанян, начальник кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області

Це новий метод в ігровій формі, діти показали свої знання. Показали, як знають право. В даному випадку ми дізнались, як вони знають свої обов'язки/

Весь конкурс був наповнений і змістовно, і інтелектуально, але мав і ігрову складову. На думку директора спеціалізованої загальноосвітньої школи №3, через подібні методи діти краще усвідомлять свої правові обов'язки та краще їх запам'ятають.

/Євгеній Романов, директор спеціалізованої ЗОШ №3

Якщо це робиться в ігровій формі, з застосуванням інтерактивних методів навчання – КВН, брейн-рингів – інформація в голови дітей входить краще, простіше і зрозуміліше/

Представники управління юстиції, які були водночас і співорганізаторами, і членами суддівської колегії, говорять: подібні ігри будуть проводити й надалі, і не тільки в рамках тижня права.

/Олександр Лутченко, начальник міського управління юстиції

Це вже будуть не окремі заходи в рамках тижня правових знань. Це будуть заходи, які дадуть корисні знання стосовно права та виконання своїх обов'язків/

Перемогу в цьому році виборола збірна команда 1-го ліцею, але грамоти та нагороди за особисті знання отримали практично всі учасники турніру.

Стрічка новин