Два підпільних пункта виявили податківці

У Кременчуці припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення хлібопекарської продукції, а в одному з сіл Машівського району – підпільний цех з виготовлення деревного вугілля. Деталі роботи податківців – у наступних сюжетах.

Податківці Кременчука у ході однієї з планових перевірок виявили цех з незаконного виготовлення хілібопекарської продукції. Підпільну пекарню організував 54-річний мешканець міста Кременчука в одному з орендованих приміщень.

/Дмитро Скобельський, прес-офіцер УМП ДПА у Полтаській області

В ході проведеної перевірки виявлено виробництво хлібопекарських виробів. Воно здійснювалось в нестерильних умовах, без відповідних дозвільних документів з допомогою найманих працівників, які працювали без оформлення трудових договорів/

Під час огляду приміщення податківці виявили обладнання для виготовлення пекарської продукції на загальну суму близько 20 тисяч гривень. Все обладнання описано і вилучено, а долю організатора підпільного цеху вирішить суд.

Віталій Артамонов

І ще одне незаконне виробництво виявили працівники податкової міліції. В одному з населених пунктів Машівського району податківці викрили налагоджене виробництво з виготовлення деревного вугілля. Такий бізнес налагодив один з мешканців міста Пирятин. Виробничий процес являв собою переобладнані металеві бочки в печі, які знаходилися на території колишнього яблуневого саду подалі від населеного пункту. Обслуговували виробництво 5 незаконно найнятих робітників. Вони отримували 700 гривень за 1 тонну готової продукції, а вугілля реалізовувалось без будь- яких дозвільних документів.

/Дмитро Скобельський, прес-офіцер УМП ДПА у Полтаській області

У ході перевірки вилучені бочки-печі в кількості 4 штуки, 583 поліпропіленових мішків з готовою продукцією на орієнтовну суму близько 84 тисяч гривень. На даний час проводиться перевірка/

Стрічка новин