Цьогорічних лауреатів знайшла міська премія імені Миколи Ярошенка

У Художньому музеї, що носить його ім'я, і пройшли урочистості. Побувала на них і поспілкувалась із переможцями й наша знімальна група.

Вже другий рік поспіль міська премія імені Микола Ярошенка знаходить своїх лауреатів.

/Ольга Курчакова, директор Галереї мистецтв, лауреат міської премії ім.М.Ярошенка в номінації «Вклад в розвиток музею і зб.колекції»

Премія визначає переможців у тих номінаціях, у яких був відомим сам Ярошенко. Це, перш за все, живопис і графіка/

Також це номінації «Громадська діяльність», «Дослідження галузі» і «Вклад у розвиток музею і збільшення колекції». Лауреати премії говорять: визнання такого рівня – для них подія далеко не пересічна.

/Микола Підгорний, Заслужений художник України, лауреат міської премії ім.М.Ярошенка в номінації «Живопис»

Я тим пишаюся, що поруч зі мною отримали премію такі визначні люди, в тому числі телевізійники. Це всі майстри своєї справи, вони своїм префесіоналізмом піднімуть престиж премії/

/Ольга Курчакова, директор Галереї мистецтв, лауреат міської премії ім.М.Ярошенка в номінації «Вклад в розвиток музею і зб.колекції»

Премія важлива не в фінансовому плані. А ти розумієш, що ти хоч і не виправдано, але трохи наближаєшся до ідеалу - Миколи Олександровича/

/Михайло Шлафер, головний художник міста, лауреат міської премії ім.М.Ярошенка в номінації «Громадська діяльність»

Дуже правильно колись сказав наш художник Анатолій Щербак, що це стимул, щоб працювати іще більше і краще/

Лауреати переконують: своєї справи полишати не будуть, а дехто вже й ділиться планами. Михайло Шлафер говорить: свою тему продовжить і в наступному році, тобто, вже зараз починає займатися «Карлюкою-2012». Стартуватиме виставка карикатур вже традиційно 1 квітня, і тут же Михайло Шларфе піднімає завісу – наступного разу її присвятять Євро-2012.

Стрічка новин