Мобільний телефон – уже не помічник під час проходження ЗНО

Умови тестування відтепер стануть більш жорсткими. Про нововведення процесу проходження ЗНО-2012 дізнайтеся з наступного сюжету.

Тепер раніше, а саме з п'ятнадцятого травня по сьоме червня, охочі вступити у виші складатимуть тестування. У наступному році в області очікують більшу кількість учасників ЗНО порівняно з цьогорічними. Аби ознайомити їх із особливостями проведення ЗНО-2012, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко у рамках тижневого туру по області зустрівся із полтавськими школярами, вчителями й ректорами. До переліку традиційних предметів додано тести зі всесвітньої історії. Окрім цього, одинадцятикласники проходитимуть ЗНО у більш жорстких умовах.

/Олександр Сидоренко, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

У 2012 році ми будемо використовувати технічні засоби контролю за абітурієнтами. Я маю на увазі в першу чергу відеонагляд, а по-друге, використання металошукачів для недопущення використання мобільних телефонів у процесі тестування/

Причина, пояснює директор, у численних спробах використати телефон під час тестування. Причому не всі, переконаний, вдавалось фіксувати. Тому, аби не допустити повторення такого порушення, у ХЦОЯО уже купують потрібну техніку.

Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти переконаний, що використані методи будуть ефективними.

/Олександр Сидоренко, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

Ми забезпечимо абсолютно чесну і прозору процедуру. В кінці-кінців, колись повинна бути справедливість. Маєш знання - маєш бали. Не маєш знань - вибач, ти їх не маєш/

Під час зустрічі майбутні випускники та вчителі мали змогу у письмовому вигляді поставити питання представникам Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Школярам показали фільм з детальним описом процедури складання тестів.

Євгенія Давиденко

Стрічка новин