42 бібліотеки Полтавщини вже мають вільний доступ до інтернету

Ця послуга, як і комп'ютери, – в рамках програми «Бібліоміст». Остання є не що інше, як партнерська робота іноземних структур IREX та USAID і українського міністерства, на підтримку якої Фундація подружжя Гейтс надала грант на суму 25 млн. доларів США. Більше про реалізацію проекту у нашому місті – далі у випуску.

Проект «Бібліоміст» – це чотирирічна програма, серед основних завдань якої – покращення доступу населення до інформації шляхом обладнання бібліотек технікою із відповідним навчанням бібліотекарів.

/Ганна Кіященко, представник програми «Бібліоміст» в Полтавській області

Є стандартна заява, яку заповнюють бібліотеки, які хочуть взяти участь у конкурсі. Також потрібне сприяння, тобто, облаштована кімната, придбані меблі - столи, стільці. Іще необхідно, аби кімната була обладнана для збереження обладнання/

Протягом минулого року програма успішно модернізувала більше 200 бібліотек, а в році поточному оснащення отримають ще 730 бібліотечних закладів. Фахівці переконують, що до 2013 року в рамках програми «Бібліоміст» близько 1600 бібліотек України будуть обладнані комп'ютерами з доступом до інтернету. До комплектів техніки також входять сканери, принтери, веб-камери та навушники.

/Ганна Кіященко, представник програми «Бібліоміст» в Полтавській області

В Полтавській області переможців вже визначено як в місті, так і в районі. Вони є переможцями другого раунду і вже отримали комплекти/

Послуга доступу до інтернету - безкоштовна у 8-ми районах області і Полтаві, які вибороли перемогу у проекті. В місті безкоштовне обладнання отримали центральна міська бібліотека, 5-та і 6-та філії і дитяча бібліотечна філія №10.

Стрічка новин