Прийшла зима, а з нею – й нова небезпека пожеж

МНС-ники говорять: якщо влітку можна нарікати переважно на посушливу погоду, то взиму причиною пожеж стають... самі мешканці міста. Алкогольне сп'яніння, несправне пічне опалення і безхатченки, які гріються у підвалах багатоповерхівок, – такі сезонні причини загорань.

Зима настала - чекай нових пожеж, переконують МНС-ники. Якщо влітку, як правило, переймаються через засуху, у прохолодний час серед основних причин пожеж називають елементарне недотримання правил протипожежної безпеки.

/Олександр Білик, начальник ПДПЧ №1 м.Полтави

Як показує наша статистика, а ми проводимо аналіз, серед причин - це пічне опалення і дитячі пустощі, оскільки скоро розпочнуться зимові канікули/

Плюс до цього, додаються пожежі через алкогольне сп'яніння.

Тому проводиться відпрацювання житлових секторів одразу за кількома напрямками: власне профілактична і роз'яснювальна робота і перевірка підвальних та горищних приміщень.

/Олександр Білик, начальник ПДПЧ №1 м.Полтави

Більшість підвалів залишаються незакритими, тож ми проводимо рейди разом із працівниками ГЖЕДів, рейди, аби закривали підвали. Тому що 10% пожеж стається саме через безхатченків, які взимку гріються у підвалах/

Прохання МНС-ників до всіх без виключення полтавців залишається незмінним - дотримуватись елементарних правил протипожежної безпеки, а в разі виникнення надзвичайної події телефонувати 101.

Стрічка новин