Своїх нових господарів шукають у Полтаві бездомні тварини

Центр живої природи «Юний європеєць» продовжує влаштовувати життя своїх підопічних улюбленців, влаштовуючи їх в гарні руки. В пункті тимчасового утримання тварин ще залишились ті чотирилапі, які, ймовірно, чекають саме на вас. Пререгляньте наступний сюжет і можливо ви знайдете собі нового друга.

У пункті тимчасового утримання тварин, який обслуговує волонтерська організація «Юний Європеєць», зараз знаходиться близько 30 чотирилапих. Місця для цих бездомних тварин не вистачає. Тварини тісняться по декілька особин в одному вольєрі, а наступаючі морози залишають їм все менше шансів на те, щоб пережити зиму. Волонтери закликають всіх небайдужих завітати до пункту тимчасового утримання тварин та взяти собак додому. В центрі за ними доглядають, всі вони абсолютно здорові та чекають на своїх господарів.

/Майя Матвеєва, голова наглядової ради центру живої природи «Юний Європеєць»

Ми ще б хотіли влаштувати в добрі руки 33 тварини з пункту тимчасового утримання собак, іще близько 60, які знаходяться в невеличких пунктах утримання по всьому місту/

«Юний Європеєць» закликає всіх полтавців ще раз поглянути на цих чотирилапих, яким потрібні людські любов та тепло. Подивіться уважно і, можливо, ви знайдете серед них свого майбутнього улюбленця, а вірний пес – господаря, якому буде вірно служити.

Стрічка новин