У Полтаві закінчився місячник доброти

Приурочений він був до Всесвітнього дня захисту тварин. За цей місяць небайдужі юні полтавці будували для бездомних чотирилапих домівки, жертвували корм та підстилки. Про підсумки місячника дізнавався Віталій Артамонов.

Місячник доброти – це ряд заходів, зініційованих благодійною організацією «Центр захисту живої природи «Юний Європеєць». За мету тут поставили за 1 місяць закумулювати зусилля всіх небайдужих мешканців Полтави, аби допомогти безпритульним тваринам. В рамках місячника пройшли заходи на зразок «Знайди мені дім», під час якого юні полтавці шукали домівки для тварин, «Нагодуй мене», коли проводився збір круп та інших продуктів, аби нагодувати безпритульних тварин, та ще чимало заходів, участь в яких, в основному, брала учнівська молодь.

/Майя Матвеєва, голова наглядової ради БО «Центр живої природи «Юний Європеєць»

Діти відгукнулись, з радістю відгукнулись, дуже допомагали нам в організації допомоги бездомним тваринам. Ми збирали крупи та все інше. Загалом це допомагає проявляти солідарність/

/Валентина Кулісник, заступник директора з виховної роботи Полтавської гімназії №9

Учні 5, 6, 7, 11 класів найбільше принесли ковриків, підстилок, корму. Саме через такі заходи діти вчаться таким якостям, як співчуття, толерантність/

За час роботи благодійна організація налагодила тісні зв'язки з громадськістю міста та навіть створила власний пункт тимчасового утримання тварин, що знаходиться на території КАТП-1628.

/Микола Костенко, начальник пункту тимчасового утримання тварин КАТП-1628

Більше 100 собак за цей час знайшли своїх господарів. Ефтаназії ми також не проводимо, що є позитивним показником/

В рамках місячника доброти відбулися і благодійні ярмарки та концерти. Зібрані під час цих заходів гроші підуть на утримання та стерилізацію бездомних тварин.

Стрічка новин