І знову – наркотики, цього разу – у Кременчуці

Днями працівники служби боротьби з незаконним обігом наркотиків обласного управління міліції Полтавщини затримали зловмисників. Під час обшуку в останніх було вилучено близько 300 мл опію, який за цінами чорного ринку оцінюється у понад 20 тисяч гривень.

Менше наркотиків цього разу стало у місті Кременчук. Там працівники служби боротьби з незаконним обігом наркотиків обласного управління міліції Полтавщини затримали групу осіб.

/Олег Кропивка, начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Полтавській області

Наші працівники затримали злочинну групу з ознаками організованості у складі 4-х осіб, які протягом останнього року поставляли з інших регіонів України та збували на території області наркотичний засіб опій/

За даними правоохоронців, вже встановлено, що дана група працювала не лише на Полтавщині – зловмисники розповсюджували наркотичні засоби й на території ряду сусідніх областей. Під час обшуків вилучено близько 300 мл опію, який за цінами чорного ринку оцінюється у понад 20 тисяч гривень.

/Юрій Варава, начальник відділу спеціальних експертиз НДЕКЦ при УМВС Полтавщини

Нам було надано речовину. Після проведення експертиз нашими фахівцями було встановлено, що представлена на дослідження речовина є опієм ацетильованим, який законодавством України відноситься до переліку особливо небезпечних наркотичних речовин. Захворювання це дуже важко лікується, для цього використовується замісна терапія/

До складу групи входили троє чоловіків та одна жінка. Організатор щотижня поставляв іншим учасникам групи наркотичні засоби, а ті, в свою чергу, «готували» дози, які в подальшому і реалізовували. Як зізнаються затримані, щоденний виторг доходив до 500 гривень. Для конспірації своєї діяльності наркозлочинці навіть винайняли окрему квартиру.

/підозрювана

Я це робила через брак коштів, а не задля наживи/

Наразі усі особи заарештовані, триває досудове слідство. Зловмисникам інкримінують злочин, відповідальність за який передбачена частиною 3 статті 307 Кримінального кодексу України (збут наркотичних засобів). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна.

Стрічка новин