У книжковому магазині «Планета» відкрилась виставка «Книга Полтавщини-2011»

На ній – твори полтавських авторів, реалізовані у межах обласної програми «Патріоти Полтавщини». Бачили відкриття і наші журналісти.

З літературними творами полтавських авторів тепер можна познайомитися і на полицях книжкового магазину «Планета». Саме тут відкрилась виставка видань «Книга Полтавщини-2011». Це перша така презентація, реалізована у межах обласної програми «Патріоти Полтавщини». Покликана вона забезпечити розвиток книговидання місцевих авторів.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Сьогодні на цих полицях ми можемо побачити доробки наших земляків, які пишуть про історію, про освіту, про спорт/

Начальник Головного управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації Микола Перепелиця запевняє: у наших авторів є неабиякий творчий потенціал.

/Микола Перепелиця, начальник Головного управління інформаційної та внутрішньої політики Полтавської ОДА

У нас було навіть і в цьому році кілька поїздок і участі наших фахівців, письменників у виставках за межами області, у Києві, в Крим їздили. І бачили, що і у нас – далеко не гірше, і у нас досить багато місцевих авторів, хороших авторів/

Підтримувати книговидання місцевих авторів і влаштовувати їх виставки будуть і в перспективі.

/Микола Перепелиця, начальник головного управління інформаційної та внутрішньої політики Полтавської ОДА

Ми будемо популяризувати цю виставку як сам захід, запрошувати сюди не тільки представників громадськості з Полтавщини, а й з інших областей/

Євгенія Давиденко

Стрічка новин