В Полтавській ОДА відбулася шоста звітно-виборча конференція обласної організації ветеранів

На ній ветеранський актив області підбив підсумки своєї роботи за останні 4 роки. Більше про них знає Віталій Артамонов.

Звітно-виборча конференція ветеранів – це найбільше ветеранське зібрання в області, що скликається раз на 4 роки для підбиття підсумків роботи ветеранських організацій. Від часу проведення останньої виборчої конференції у лавах ветеранів чимало змінилося: багато з тих, хто брав участь в аналогічному зібранні 2007 року, зараз вже відійшли від виконання своїх обов'язків за станом здоров'я. Тих же, хто помер, члени конференції пам'янули хвилиною мовчання. На цьогорічне зібрання прибуло 110 представників різних ветеранських організацій області. Одноголосно ветерани затвердили порядок денний, склад президії та склади всіх комісій. Звітуючись про роботу ветеранських організацій, голова ради обласної організації ветеранів Олексій Мельник наголосив, що ветерани за ці роки були найактивнішими учасниками громадських подій в країні.

/Олексій Мельник, голова ради Полтавської обласної організації ветеранів

Найактивнішими учасниками всіх подій в країні були люди старшого покоління. Вони стояли на майдані, вони брали участь у вуличних маршах і разом з молоддю активно брали участь у житті країни/

Зараз в області нараховується близько 12 тисяч ветеранів-учасників бойових дій, 99 тисяч ветеранів праці, а загалом в області діє близько 30 об'єднань ветеранських організацій, що налічують десятки тисяч найактивніших учасників. Запрошений на колегію заступник голови-керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко подякував учасникам зібрання за їхню роботу і пообіцяв підтримувати ветеранські організації матеріально.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Ми зробимо все для того, щоб той вагомий внесок виховний, той досвід ми передали підростаючому поколінню/

Результатом діяльності конференції стало погодження подальшої діяльності всіх ветеранських організацій області в одному векторі, що включає в себе виховну складову, активну громадську та соціальну роботу.

Стрічка новин