В Полтаві – найвищий показник в області аварійних ситуацій на дорогах

Такі невтішні результати прокурорської перевірки, яка встановила, що дорожньо-транспортний рух в Полтаві в багатьох місцях здійснюється з порушенням законодавства. Більше про проблеми на дорогах та перспективи їх вирішення дізнавались наші кореспонденти.

За даними управління Державтоінспекції, за останні місяці в Полтаві та області значно зросла кількість аварійних ситуацій та дорожньо-транспортних пригод. І подібна ситуація складається на фоні загального зниження кількості ДТП по Україні. Найвищий показник аварійності у 2011 році зафіксовано у місті Полтава. Причини зростання – типові для всієї території України: перевищення швидкості, порушення правил дорожнього руху, порушення правил переїзду перехресть та керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння. Але чому ж у Полтаві ДТП стаються частіше? Перевірка, яка проводилась прокуратурою Полтавської області, встановила, що ямковість дорожнього покриття на автодорогах складає близько 2,5 тисяч метрів квадратних, на 1,5 тисячах кілометрів доріг та 379 кілометрах вулиць не відповідає встановленим нормам дорожня розмітка.

З результатами прокурорської перевірки погоджуються і полтавці. Говорять: нормальний стан доріг можна побачити тільки в центральній частині міста.

/Бліци

– Матросова погана вулиця, Заячий – теж поганий провулок

– Деякі світлофори потрібно замінити на більш нові, тому що є такі перехрестя і на них дуже важко зрозуміти, коли йти

– У нас дороги не годяться. По всій країні не годяться. Центр ще більш-менш, а околиці, Половки, Алмазний... дорожні служби не працюють, ні знаків, ні асфальту немає

– Центральні ще куди не йшло, а далі... я живу на Рибцях. Це жахіття, коли негода – проїхати неможливо, і нам доводиться скаржитись, скаржитись.../

Міський голова Олександр Мамай на своїй прес-конференції з цього приводу заявив: варто почекати, і з весни почнеться капітальний ремонт доріг, а показники ДТП в Полтаві найбільші тільки через те, що в нас місто найбільше в області.

/Олександр Мамай, міський голова Полтави

Треба рахувати не кількість, а відсотки. Якщо в Миргороді живе близько 80 тисяч, то в Полтаві – 300 тисяч. Якщо по кількості це більше, то це не значить, що в відсотковому відношенні це більше/

Крім цього, прокуратура провела перевірку і серед перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення. Було виявлено факти підроблення документів водіїв категорії «Д», що дають право на перевезення більше 8 пасажирів. Загалом за результатами перевірки прокуратурою Полтавської області порушено 11 кримінальних справ.

Стрічка новин