Сьогодні – День працівників місцевого самоврядування

Це свято відзначається в Україні, починаючи з 7 грудня 1990 року. В цей день шанують працівників сільських, селищних, районних та місцевих рад. Традиційно це свято відзначили і в Полтаві. Подробиці свята – у наступному сюжеті.

Місцеве самоврядування – це той тип суспільної будови, який притаманний українському суспільству. Традиції самоврядування тягнуться до нас ще з часів Київської Русі. На законному рівні ще в УРСР в 1990 році був прийнятий Закон про місцеве самоврядування. Саме з цього часу почалась активна реалізація введення в державну структуру системи органів місцевого самоврядування. Зараз місцеве самоврядування – невід'ємна частина державної політики. І хоча в цій сфері завжди є проблеми, самоврядування Полтавщини, вважає губернатор, виконує всі покладені на нього функції.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА

Незважаючи на економічну кризу, в області і обласному центрі органи місцевого самоврядування забезпечують ті функції, що на них покладені. Я з впевненістю можу сказати, що ми успішно завершимо 2011 рік/

У своєму вітальному слові важливість роботи працівників органів місцевого самоврядування відзначив і голова обласної ради Іван Момот.

/Іван Момот, голова Полтавської ОР

Від вашої життєвої позиції, від вашої громадянської позиції, від вашого професіоналізму буде оцінено, як працює влада в області. Ви знаходитесь на передовій, ви стикаєтесь з проблемами і вдало вирішуєте їх/

Найкращих працівників органів місцевого самоврядування міста й області нагородили почесними грамотами, подяками та грошовими винагородами. Концерт від кращих творчих колективів міста став гарним доповненням до свята.

Стрічка новин