Понад 10 тисяч громадян України зібралися 3 грудня в Києві на Михайлівській площі на мітингу «Україна проти Януковича»

Мітинг став підсумком Всеукраїнської акції з такою ж назвою, яку упродовж майже двох місяців проводила політична партія «Фронт Змін».

На кілька годин Михайлівська площа у Києві стала зеленою від прапорів «Фронту змін». Тут на мітинг «Україна проти Януковича» зібрались майже 10 тисяч громадян з усієї України. Під сценою, на якій виступали опозиціонери, були викладені коробки з листівками. За час акції Україна проти Януковича «Фронт Змін» зібрав понад мільйон підписів.

/Арсеній Яценюк, лідер «Фронту Змін»

сьогодні на цій сцені знаходяться наші політичні партнери і це не єдині політичні партнери. Ми разом. Опозиція зробила висновки. Ми не повторимо ганебну історію, яка була раніше в Україні. Ми ідем єдиним фронтом. І на цьому фронті з нами люди. З нами мільйони українців, які проти цієї влади і які за нове українське майбутнє. Тому, опозиція піде об’єднаним фронтом по мажоритарним округам. Опозиція просить вашої допомоги. Ми покладаємось на вас/

Резолюцію мітингу Арсеній Яценюк разом з однопартійцями та учасниками мітингу віднесли до адміністрації Януковича. В ній - вимога відставки Януковича та дострокових виборів президента.

/Арсеній Яценюк, лідер «Фронту Змін»

Вони стали реально боятися людей, а не люди стали боятися них. І це, напевно, основний висновок того, що щось змінилось в суспільній свідомості. Люди знов почали вірити, люди знов почали відчувати, що від них багато що належить. Люди перестали боятись, люди очікують змін. Наше завдання втілити ці зміни/

Листівки «Україна проти Януковича» з підписами українців передавати на Банкову не будуть. За словами Арсенія Яценюка, їх збережуть і передадуть Януковичу на пам'ять після його відставки.

Стрічка новин