Бездомні собаки шукають господарів

Волонтерська організація «Юний європеєць» закликає всіх небайдужих завітати до пункту тимчасового утримання тварин та обрати собі вірного друга. Більше про це – далі у випуску.

Зима, яка все більше набирає обертів, змушує приймати важкі рішення та діяти більш рішуче. Волонтерська організація «Юний Європеєць», турбуючись про долю бездомних тварин, яких вони зараз доглядають у пункті тимчасового утримання, просить всіх небайдужих завітати до них та забрати тваринок додому, адже вольєрів у пункті не вистачає, а майбутні морози тварини можуть просто не пережити.

/Ольга Головань, волонтер центру захисту живої природи «Юний Європеєць»

Тут всі бажаючі зможуть обрати собі будь-яку тваринку. Будь-якого віку, від 1 місяця і старших. Всі дівчатка у нас стерилізлвані. У нас собачки в основному безпородні, але вони такі ж добрі, як і їх браття/

Зараз в пункті утримання знаходиться 37 собак, вони живуть по декілька особин в одному вольєрі і чекають на своїх господарів. Всі вони привиті та абсолютно здорові, за ними зараз доглядають волонтери центру, але, звісно, в людській сім'ї їм буде краще.

/Ольга Головань, волонтер центру захисту живої природи «Юний Європеєць»

Для всієї інформації, що вам буде потрібна, ви можете звернутись за телефонами 52-62-20 або 655-443. Ми також шукаємо волонтерів, які могли б допомогти/

Подивіться ще раз на цих тварин і, можливо, ви знайдете собі нового друга, а вірний пес – господаря.

Стрічка новин