Не будьте байдужими, подаруйте дитині мрію!

У місті стартував щорічний, восьмий за ліком благодійний проект «Ялинка янолів». На паперових яголах - мрії вихованців інтернату, ВІЛ-інфікованих і дітей із особливими потребами.

До Нового Року залишається трохи менше місяця, тож, певні організатори традиційної «Ялинки янголів», – полтавцям саме час допомогти Діду Морозу.

/Наталія Шамота, координатор благодійного проекту «Ялинка янголів»

Вже 8-й рік ми проводимо нашу акцію «Ялинка янголів». Як і раніше, діти пишуть свої побажання і небайдужі у ТРЦ«Київ» полтавці зможуть виконати одне із 3-х побажань дітей/

На паперових янголах – мрії дітей, які виховуються в інтернатах та мають ВІЛ-позитивний статус. Загалом – більше 200 чоловік. Втім, не відкидають організатори, впродовж дії акції – а це вихідні грудня, з 10-ї до 18-ї на першому поверсі ТРЦ «Київ», заявки будуть додаваться. Від самих полтавців організатори очікують, як завжди, – небайдужості і розуміння.

/Анна Хоменко, волонтер «Ялинки янголів»

Спочатку люди не довіряли нам, коли ми спочатку стояли біля ЦУМу. Тому – на телебаченні показували, що подарунки дійсно доходять до дітей, ми їх вручаємо/

Думки ж опитаних нами полтавців стосовно того, скільки вони можуть віддати для дітей-учасників «Ялинки янголів», різняться.

/Бліци

– Не знаю, у мене самого проблем вистачає

– Зараз у мене у вишені один папірець – 50 гривень, і іду на базар. Потім повернусь – щось подарую

– У мене пенсія така, що, на жаль, нічого не подарую

– Ось, напевне від 50-ти до 100 – це нормально було б

– Ну, 100 гривень могла б

– На дитячі мрії? Десь гривень 100/

Ті ж полтавці, хто принесе подарунки, отримають в знак подяки тематичні календарики «Моєму Янголу». Без подарунків, запевняють організатори, не залишиться ніхто.

/Наталія Шамота, координатор благодійного проекту «Ялинка янголів»

Завжди діти отримують подарунки, і янголи не залишаються. У нас є резерв. Коли ми йдемо до дітей вручати подарунки, у нас є солодощі, м'ячі, іграшки – є певний резерв/

Зібрані порадунки дітям планують вручити наприкінці грудня – перших числах січня наступного року.

Стрічка новин