У Полтавському Краєзнавчому музеї відкрилась персональна виставка художниці Тетяни Кобзар

Над картинами, представленими тут, мисткиня працювала 10 років. Роботи у досить рідкісному жанрі«народне малярство» бачили і наші журналісти.

Персональна виставка художниці Тетяни Кобзар «Квітучий край» відкрилася у Полтавському Краєзнавчому музеї. Представлені роботи виконані у досить рідкісному жанрі – народне малярство.

/Тетяна Кобзар, мисткиня

Кожна картина – це маленький макросвіт, який створюю саме я. На це іде дуже багато зусиль і за рік можна створити тільки 3 роботи/

Щоб оволодіти мистецтвом народного малярства, недостатньо тільки творчої фантазії, наголошує пані Тетяна, адже робота у жанрі народне малярство вимагає фундаментальних знань літератури, фольклористики та етнографії.

/Тетяна Кобзар, мисткиня

Щоб знати побудову українських хат, садиб, мені доводилося багато кілометрів проходити по селам і відшукувати оці старенькі хатки, які залишилися, і вивчати будову хатини: де були двері, де були вікна, щоб це було грамотно/

До цієї виставки, продовжує художниця, вона готувалася 10 років. Наразі Тетяна Кобзар – єдина мисткиня на Полтавщині, яка працює у жанрі народного малярства. Окрім виставкової зали Краєзнавчого музею, її роботи можна знайти у Всеукраїнських каталогах живопису.

Стрічка новин