Депутати облради продовжують готуватися до чергової сесії

На засіданні постійної комісії з питань соціального захисту серед інших обговорювали зміни до головного фінансового документу регіону. Народні обранці вже традиційно вимагають виділити із перевиконання більше коштів саме на підзвітну їм галузь.

Розпочали засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення із внесення змін до показників обласного бюджету на поточний рік. Основні цифрові зміни у більш ніж 7 млн гривень передбачені за рахунок субвенцій і перерозподілу коштів. Більше за всіх – 1 млн 760 тисяч гривень на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – Головному управлінню охорони здоров'я.

/Павло Кропивка, начальник Головного фінансового управління Полтавської облдержадміністрації

Головному управлінню праці та соцзахисту населення – 990 тисяч гривень. Із них 840 – на оплату комунальних послуг і ще – на медичне забезпечення ліквідаторів аварії на ЧАЕС/

Дискутувати присутні почали, коли дійшли до питань власне соціальних. Неналежним, на думку профільної комісії, є виконання пункту по харчуванню дітей в інтернатних закладах.

/Анатолій Олійник, голова постійної депутатської комісії з питань соціального захисту Полтавської облради

У нас є прохання до Головного фінансового управління – по можливості кошти із перевиконання направляти саме на соціальну сферу, щоб цей % у 29,6, він не з'являвся, а виконувався на 100%/

У Головному фінуправлінні переконують: озвучені цифри не відповідають дійсності.

/Павло Кропивка, начальник Головного фінансового управління Полтавської облдержадміністрації

По касових видатках йде на гербіциди, на паливо, а в результаті маємо харчування/

В управлінні соцрозвитку запевняють: із харчуванням у вихованців всіх інтернатних закладів – все, згідно з нормативами. Плутанина, на їх думку, виникла через неврахування того, що фінансування здійснюється із кількох джерел.

/Ніна Черняк, заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА

Це є та частина, яка у нас передбачена нормативами. Потім у них йде харчування за рахунок підсобного господарства/

Серед перспектив розвитку інтернатних установ на наступні 4 роки називають завершення ряду будівельних робіт, розроблення проектно-кошторисної документації, тощо.

Стрічка новин